10 שירי הטיקטוק לבת מצווה

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בת מצווה זה אירוע עם הרבה מסורת ומדובר באירוע חשוב בחייה של כל נערה מתבגרת. בת מצווה באה לציין את המעבר של הילדה לגיל הבגרות אחריו תהפוך לאישה בוגרת. אירוע בת המצווה רווי אטרקציות ופעילויות, סדנאות והפעלות והאמת שאין רגע דל במהלך האירוע כולו.

מאז יציאתה לעולם של אפליקציית הטיקטוק היא הביאה עמה טרנדים שונים ובחלקם פרועים למחוזותינו.

בשיוט קצר באפליקציה מצאתי סרטונים שונים הקשורים לאירוע בת המצווה. רובם מציינים את השיר המומלץ לכניסת כלת השמחה לאירוע ובחלקם האחר, בא לידי ביטוי הצורך של בני הנוער לעשות את השטויות המצחיקות ביותר שלהם אל מול המצלמה ולהעלות אותן לאפליקציה. מתוך מגוון החומרים בהם צפיתי אני רוצה לשתף אתכם ב- 10 שירי הטיקטוק לבת מצווה. לכניסה לבת מצווה, לרחבת הריקודים או לרגע של צחוק.

 

טיקטוק איננה פלטפורמה רגילה להשמעת שירים

מצעד שירי הטיקטוק הקטן שאני מסקר עבורכם הוא איננו מצעד שירים בהגדרתו וזאת בגלל, שאפליקציית הטיקטוק היא לא לצרכי השמעת שירים ועריכת מצעדי השמעות. הטיקטוק נולדה כנראה מתוך רצון לייצר רגעים מוזיקליים מבוימים של חברה צעירים בדרך כלל שרוצים לעשות מופע ליפסינג קצר, מופע ריקוד, או סתם להעביר רגע של שטות לכל העולם.

לפיכך, המצעד שלי כולל שירי בת מצווה שמיועדים לכניסה של כלת השמחה לאירוע, שירים מגניבים לרחבת הריקודים, שירים שהם סוג של אתגר טיקטוק, שיר שמספר בקצרה את סיפור האירוע שהיינו בו ושירים שיש להם רק מטרה אחת – להצחיק בטירוף.

 

שירי כניסה לאירוע – הפרודיה

עושה רושם שזה הדבר שמעסיק יותר מכל דבר אחר את נערות בת המצווה והן דואגות לשתף בטיקטוק את הרעיונות שלהן בנושא. אחד הקטעים שמשכו את תשומת ליבי היה שיר כניסה שהמילים שלו נכתבו במיוחד לאירוע על רקע פלייבק של שלהיט ידוע. המצולמת שמבצעת את השיר השתמשה בפילטר שהפך את דמותה למעוותת ומצחיקה.

במקום מיקרופון היא מחזיקה מברשת לניקוי אבק ולמעשה, היא כנראה מציעה את השיר לחוגגת בת המצווה שבדרך.

 

שיר הטיקטוק הטוב ביותר לריקוד מדליק

נערות בגיל 12 מאוד אוהבות לרקוד. שירי הפופ המופנים לקהל של נערות צעירות מופצים לכל עבר והמגוון של שירים אלה גדול מאוד. כמובן שכל נערה והשיר שהיא במיוחד אוהבת, מה שבטוח, נערות בנות 12 אוהבות לצלם את עצמן באירוע הבת מצווה עצמו, רוקדות את השיר האהוב עליהן ובמידה מסוימת הן משוויצות בכישורי הריקוד שלהן. בחלק מהסרטונים הן רוקדות לבד ובחלק אחר, יחד עם התקליטן של האירוע.

 

שיר הייתי בבת מצווה

כמות גדולה מאוד של סרטוני טיקטוק מביאה את הרגעים הגדולים מתוך בת מצווה שהתקיימה. ברקע בדרך כלל מתנגן השיר שעשה לכם את זה באירוע והוא מתקשר לכם לרגע הכי כיף, שמח ומקפיץ שחוויתם. זהו רגע הקרחנה הגדול של בת המצווה שהייתם בה.

 

שיר המופע של כוכבת בת המצווה וחברותיה

כפי שכבר הזכרתי קודם לכן בנות בגיל 12 מאוד אוהבות לרקוד ולהראות שהן יודעות לרקוד. זמרות הפופ אותן הן מעריצות, על פי רוב הן רקדניות פופ מצוינות ומהן שואבות הנערות את ההשראה שלהן. גיליתי שבהרבה מאוד בת מצוות יש רגע באירוע שבו כלת השמחה וחברותיה עולות לתת מופע ריקודים של שלוש ארבע דקות. את המופע מלווה שיר שנבחר בקפידה על ידן והקטע הכמעט מלא עולה לטיקטוק תחת הכותרת של – ריקוד הבת מצווה שלי.

 

שיר הפרומו למופע ריקוד הבת מצווה שלי

הטיקטוק מלא בשירי פרומו למופע הריקוד שלי בבת מצווה. מה רואים בסרטון? מופע ריקוד מאירוע בת מצווה אחר שכבר התקיים והנערה הייתה בו וצילמה. עכשיו יש לה שיר וריקוד פרומו שהיא אוהבת לקראת האירוע שלה.

 

שיר כניסה לאירוע – הלהיט

בניגוד לשיר הכניסה הראשון שציינתי שהוא פרודיה מצחיקה לרגע הכניסה של כלת בת המצווה לאירוע, ישנו השיר הגדול, הלהיט הענק והמרגש שבזמן שהוא מושמע, צועדת נערת בת המצווה על השטיח האדום לתוך האירוע שלה.

 

השיר הזה הוא שלי – מופע שירה

ישנן נערות שאוהבות לרקוד והן ללא ספק הרוב אבל, ישנן גם כאלה שאוהבות לשיר וברגע שבו עולה הסלאוו הראשון בחתונה, בבת המצווה עולה הביצוע הקולי המרגש של כלת השמחה.

 

שיר כניסה בביצוע מקורי של נערת בת המצווה

מדובר בשיר טיקטוק קלאסי שבו מצולמת נערת בת המצווה נכנסת לאירוע על שטיח אדום תוך שהיא שרה שיר שבחרה, מוכר לכולם, אבל עם טקטס שנכתב במיוחד לאירוע.

 

השיר לקליפ בת המצווה

בנות המצווה נוהגות לחשוף בטיקטוק את השיר שבחרו וילווה את קליפ בת המצווה שלהם שיוקרן בשלב מסוים באירוע. בדרך כלל מדובר בלהיט שכל החברים מכירים.

 

אחרון חביב – שיר הפדיחה הגדולה בטיקטוק

למה אמא או אבא חייבים לעשות פדיחה ולהעלות שיר מיושן ונדוש לטיקטוק בביצוע הרסני ומזויף במיוחד. ברור שהשיר הזה יצונזר במהירות ויישאר כפדיחה הגדולה בעולם הטיקטוק הסגור.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שניפגש באירוע הקרוב?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!
כתבות נוספות